Gala Mobile Trends Awards 2023

21 marca 2024
Kraków

Gala Mobile Trends Awards

Mobile Trends Awards to najbardziej prestiżowe wyróżnienie branży mobilnej. Już od 12 lat nagrody przyznawane są firmom, które z sukcesem wykorzystały mobilne technologie w swoich projektach. Co roku konkurują ze sobą silne marki, które oceniane są za perfekcję, dostosowanie się do potrzeb użytkowników, innowacyjność oraz rozpoznawalność. Kto wie, może w tym roku statuetka trafi właśnie w Twoje ręce?

Statuetki Mobile Trends Awards przyznawane są przez Kapitułę Konkursową, w której skład wchodzą eksperci od lat związani z branżą mobile. Są to osoby, które każdego roku podnoszą swoją poprzeczkę i odważnie stawiają sobie coraz to wyższe cele.

Dzięki temu każdy rok przynosi kolejne sukcesy na ich kontach. Rygorystycznie oceniają zgłoszenia, dzięki czemu z łatwością identyfikują słabe oraz mocne strony projektów. Tylko najlepsze aplikacje oraz kampanie mają szansę na nominację.

Obecność w gronie nominowanych to ogromne wyróżnienie. Natomiast wygrana w Mobile Trends Awards to możliwość dołączenia do niekwestionowanej elity. Do grona marek, które tworzą projekty mobilne na najwyższym poziomie.

Laureaci

Laureatami nagród MTA dotychczas zostali między innymi: mBank, Santander Bank Polska, Teatr Lalka, Good Lood, TVN, Knorr, Unilever Polska, Red Bull Polska, Ministerstwo Środowiska, Miasto Kraków, Raiffeisen Polbank Grupa, Onet.pl, P4, Bank PeKaO, Cyfrowy Polsat i wiele innych.

Multikino Kraków,
ul. Dobrego Pasterza 128

Zasady

Podczas uroczystej gali zostaną wręczone po raz kolejny prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards. Najlepsze firmy i instytucje z branży mobilnych technologii otrzymają statuetki w kilkunastu kategoriach. Ze zgłoszonych projektów nominowane do nagrody zostaną najlepsze, z których Kapituła Konkursowa następnie wyłoni zwycięzców. Internauci również mają głos – każdy będzie mógł zagłosować na swój ulubiony projekt lub firmę! Zwycięzcy głosowania internautów otrzymają dodatkowe punkty w rywalizacji o pierwsze miejsce i statuetkę. Podczas poprzednich edycji zostało wyróżnionych około 350 projektów. Regulamin Mobile Trends Awards

Gwiazda wieczoru

Agata Buczkowska

Laureatka wielu prestiżowych festiwali w Polsce oraz za granicą. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Zwyciężczyni drugiej edycji programu radiowego "Young Sing Star", w radiu Young Stars, w wytwórni My Music gdzie zdobyła nagrodę główną. Ćwierćfinalistka VII edycji programu telewizyjnego The Voice of Poland, gdzie trafiła pod skrzydła trenerów Tomsona i Barona, aby finalnie zostać skradziona do drużyny Andrzeja Piasecznego. Roku 2017 została oficjalnie wokalistką legendarnego zespołu Ich Troje przez 3 lata, z którym nagrała płytę „Pierwiastek z dziewięciu”. W 2021 roku razem z Royal Concert zagrała 14 koncertów w Polsce w ramach trasy „Christmas Time”.

Prowadząca Mobile Trends Awards

Dagmara Pakulska

Marketerka, przedsiębiorczyni, autorka Niby-Prasówki i wykładowczyni akademicka z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Od 5 lat pod swoją własną marką, szkoli, konsultuje, przygotowuje strategie i analizuje komunikację swoich klientów w social mediach.

Kapituła konkursowa

Mobile Trends Awards to nagrody przyznawane co roku firmom, które z sukcesem posługują się technologiami mobilnymi w swoich projektach. Przyznawane są corocznie przez Kapitułę Konkursową, w której skład wchodzą zaproszeni do współpracy przez organizatorów eksperci ze świata IT oraz technologii mobilnych. Już od 11 lat konkurują ze sobą marki, oceniane przez Kapitułę za perfekcję, innowacyjność oraz dostosowanie się do potrzeb użytkowników. Tylko najlepsze aplikacje i kampanie mają szansę na nominację!

Organizator

Patronat honorowy

  • iab

Kontakt

Robert Rachwał

Przewodniczący Kapituły MTA

robert.rachwal@escolasoft.com

Wiktoria Grzanka

Organizacja Gali MTA

wiktoria.grzanka@escolasoft.com

tel: 537 33 89 57